מרפאת שיניים בתל אביב יפו

שן נשברה! מה עושים?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

שן נשברה זה מצב שנקלעים אליו לא מעט אנשים. כן לפעמים זה כתוצאה מהזנחה, לפעמים כתוצאה מטראומה, או סתם עששת נסתרת שפתאום מתפרצת החוצה ופתאום שן נשברה !

אז מה עושים?

הכנו לכם מדריך קצר וקולע מה לעשות במצבים כאלה, כמובן כל מקרה לגופו, יחד עם זאת יש לכם הנחיות כלליות מה האופציות במקרים כאלה.

  • אם שן נשברה בקטנה, אין כאבים אין דימום, מותר קצת רגישות. אפשר לעשות שחזור אסתטי (סתימה לבנה) במקום והכל חוזר כמו חדש.
  • אם השבר קצת יותר גדול, חסר חתיכה גדולה יותר מהשן אז חייבים להוסיף תמיכה לשחזור בכדי שישרוד למשך הרבה זמן, אחרת הוא יכול להישבר שוב בגלל עומסי הלעיסה. גם את זה ניתן לעשות במקום.
  • הבעיה נוצרת כשאר שן נשברה ממש והשבר גדול, כמעט ולא נשארת שן, או בכלל השן כולה אבדה! זה מצב בעייתי במיוחד אם זאת שן קדמית. אי אפשר להמשיך בשגרה בלי שן קדמית. השיניים מייצגות אותנו ושן קדמית שחסרה זה דבר שלא יכול לעבור ללא אבחנה. וכאן נוצרת בעיה:
    ייצור שן חדשה מחייב מעבדה, וזה כמובן לוקח זמן, ואין לכם זמן. במיוחד אם השן התרסקה בלילה ומחר בבוקר אתם צריכים ללכת לעבודה!  מה עושים במצב כזה?

אנחנו במרפאת שיניים גפאלי תל אביב  DanteDental מודעים לבעיה והתכוננו בהתאם, הצוות שלנו מצויד ומאומן להכין כתרים זמניים, באיכות הטובה ביותר, מקסימום אסתטיקה, במקום מידית בלי צורך במעבדה. כך שתוכלו לחזור לשגרה ולהמשיך את הסדר יום שלכם בצורה מכובדת עד שיזדמן לכם להגיע לטיפול מסודר ושחזור קבוע. כתר זמני אומנם עשוי מאקריל (חומר פלסטי קשיח), יחד עם זאת הוא בעל תכונות מכאניות חזקות מאוד ואסתטיקה גבוהה ומדויקת.

 צפו בשחזור מידי לשן שבורה ⬇️⬇️⬇️

אז אם שן נשברה לכם באמצע הלילה או בזמן שאתם חייבים לרוץ למסימות שקבעתם לכם לאותו יום, אל תדאגו, תקפצו אלינו, אנחנו נדאג לכם. אל תהססו ליצור קשר אתנו בכל זמן,

המרפאה שלנו עובדת 24/7

אנחנו כאן בשבילכם

tooth

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

שן נשברה! מה עושים?
5 (100%) 82 vote[s]
דילוג לתוכן