מרפאת שיניים בתל אביב יפו

כשמדובר בבריאות שלנו, כסף זה לא הכל!

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

שלום לכולם,

חייב לדבר אתכם על תופעה שאני פוגש הרבה בזמן האחרון, מדי יום אנחנו מקבלים במרפאה טלפונים מאנשים ששואלים כמה עולה סתימה? כמה עולה כתר? כמה עולה שתל? ועוד שאלות כאלה. רוב השיחות האלה הם מאנשים שעוד לא טיפלו אצלנו, עוד לא הכירו אותנו, אנשים שמחפשים מרפאה לטפל בה. 

וכאן נשאלת השאלה, האם בוחרים מרפאה לפי המחיר?!

האמת חשבתי על זה די הרבה, מצד אחד אני מבין שלהרבה אנשים פשוט קשה כלכלית, המצב במדינה לא משהו, כולנו יודעים זאת! אני דווקא חי בין אנשים כאלה שאין להם כסף מיותר להשקיע בטיפולים יקרים אז כסף זה כן שיקול בשביליהם, אני לגמרי מבין את זה.

מצד שני בריאות זה לא משהו שאפשר להתפשר עליו ובטח לא בשביל כסף. זה הזוי שצריך לבחור רופא לא לפי רמת המקצועיות שלו, או לפי הוותק שלו אלא לפי המחירים שלו,  אסור לעשות מהבריאות שלנו שוק. 

אני לא אומר שצריך ללכת על היקר ביותר, גם אני חושב שהרבה רופאים לוקחים מחירים מוגזמים, ואני עם כל הכבוד לא בעד זה, נכון שרופא לומד הרבה ומשקיע המון בשביל לתת לכם שירות אבל צריך גם להבין את המצב ולהתחשב. תבחרו רופא לפי המלצות לא לפי מחיר, תשאלו עליו, חפשו אותו ברשת, והכי חשוב תוודו שהוא אמין, קיבלתי המון הצעות מחיר ממרפאות שמוכרות בזול וגיליתי שהם דחפו טיפולים לא נחוצים רק בשביל לנפח את ההצעה שישתלם להם! אגב זה קורה המון בקופות, רופאים עובדים על אחוזים והמחיר ממש נמוך בגלל הביטוחים והרופא מוצא את עצמו חייב לדחוף כמה שיותר טיפולים בכדי להתפרנס! אני קורא לזה שיטת הסופר, למכור הרבה ובזול. ככה אתם רוצים שיהיה גם עם הבריאות שלכם?

המחיר צריך להיות השיקול האחרון שלכם. אני חושב שתמיד אפשר לדבר עם הרופא על המחיר ולנסות להשיג מחיר טוב שיתאים גם לכם. הרי גם לנו כרופאים חשוב להתפרנס, באותה מידה איך שלכם חשוב לקבל טיפול מקצועי ואיכותי. 

אני תמיד אומר ללקוחות שלי, אם תמצאו מחיר זול יותר אתם תמיד מוזמנים להתייעץ איתי, אם המחיר נשמע הגיוני ואני יכול לזרום עם זה אז אשמח לעזור, אם לא אז אשמח ללוות אתכם ולוודא שהכל מתבצע כפי שצריך אפילו אם אתם לא מטפלים אצלי. העיקר שיהיה לכם טוב. 

דברו איתנו, תשאלו תתייעצו אבל כשזה מגיע למחיר תנו לנו לדאוג לזה, אנא מכם אל תעשו מזה שוק, אל תעשו מהבריאות שלכם שוק, אנחנו כאן בשביל לעשות לכם טוב ומה שמגיע מגיע…

תהיו אמיתיים איתנו, אנחנו נקשיב לכם, נתחשב ונעשה את המקסימום לעזור לכם, אנחנו אוהבים את המקצוע, אוהבים לעשות לכם טוב, לגרום לכם לחייך, אנחנו כאן בשבילכם, לא בשביל הכסף.

לשירותכם בכיף ובאהבה,

ד"ר גפאלי חאלד / DanteDental

זקוקים לעזרה?
בבקשה תתקשרו

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

כשמדובר בבריאות שלנו, כסף זה לא הכל!
5 (100%) 42 votes