מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים 24 שעות

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

גוף האדם הוא מערכת מדהימה, מרכז עצבים אחד ששולט במיליוני תפקודים ורגשות שלנו. ובכל פעם שיש בעיה, הגוף מפעיל אזעקה, בשביל למשוך את תשומת ליבנו שיש בעיה שצריך לטפל בה.

שיניים הם חלק ממערכת זו. לא צריך להסביר עד כמה חשוב לשמור על השיניים, הרי מדובר לא רק ב"מטחנה של אוכל", לשיניים יש המון תפקידים לא רק גופניים, אלא גם נפשיים. כל פגיעה באחד התפקידים האלה דורשת יחס מידי. ומכאן הגיע הרעיון של שירות חירום 24 שעות בתל אביב.

הפגיעה לא חייבת להתבטא בכאב, זה יכול להיות פגיעה אסתטית, אי נוחות אפילו נפשית. לרוב זה כן כאב בגלל ריכוז מערכת העצבים הגבוה באזור השיניים, יחסית לשטח השיניים הקטן. כמות העצבים שנמצאת שם היא אדירה ולכן כל פגיעה קטנה מרגישים כאב עצום.

אם יש כאבים, אתם חייבים מרפאת שיניים 24 שעות בתל אביב שיטפל בכאב.

אם השן נשברה, אתם חייבים מרפאת שיניים 24 שעות בתל אביב  בכדי לתקן, גם אם זה לא כואב.

אם משהו נתקע ומציק, אתם חייבים מרפאת שיניים 24 שעות בתל אביב אחרת זה מאוד מציק.

אם כתר או סתימה נפלו, אתם חייבים מרפאת שיניים 24 שעות בתל אביב, אי אפשר להתעלם מזה.

דלקת, דימום או נפיחות, אתם חייבים מרפאת שיניים 24 שעות בתל אביב בכדי לקבל טיפול מידי.

שיניים אסור להזניח, אסור למשוך, אסור לדחות. הרי מדובר באיכות חיים. למה לכם לחיות עם כאב, או אי נוחות כשיש שירות 24 שעות בתל אביב? למה לסבול? למה לדחות? תיצרו קשר מיד.

אנו מפעילים שירות זה כי אנחנו לא רוצים שתסבלו או שלא יהיה לכם נוח. רוצים שיהיה לכם טוב ושתמיד תדעו שיש מי שידאג לכם בכל זמן ובכל שעה.

מחכה לכם במרפאה צוות של רופאים מקצועיים ביותר וחשוב מהכל אנושיים. כשאנחנו ניגשים לרופא אנחנו מצפים יותר לחמלה שלו, להתחשבות, לאמפתיה, ולאנושיות יותר מכל דבר אחר. אנחנו מודעים לעובדה זו. לכן אנו משתדלים לעשות הכל שיהיה לכם נוח, שתרגישו בבית, קחו את הזמן, הכל בקצב שלכם. 

בנוסף דאגנו לעיצוב מודרני, חדשני ומרגיע של המרפאה. אקווריום דגים אקזוטי בחד ההמתנה. טלוויזיה בתקרה בעמדת טיפולים. מוזיקת רקע מרגישה. דאגנו לכל הפרטים הקטנים בכדי שתהיה לכם חוויה טיפולית נוחה ומהנה.

שימו לב ששירות חירום זה הוא רק אחד השירותים הרבים שהמרפאה מציעה. המרפאה מבצעת מגוון רחב של טיפולים ברפואת שיניים. טיפולים כמו: שתלים, כתרים, שחזורים, עקירות, תותבות ועוד. גם טיפולים אסתטיים כגון הוליווד סמייל. תתייעצו איתנו ותבוא לבדיקה ללא עלות וללא התחייבות. בכיף ובאהבה. 

מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון

0772-177771

24/7 dental

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים 24 שעות
5 (100%) 227 votes