מרפאת שיניים בתל אביב יפו

ניקוי שיניים מאבנית עוד היום!

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

ניקוי שיניים הוא טיפול פשוט אבל חשוב בכדי לשמור על שיניים יפות ובריאות. ברור לנו שכולם מנקים את השיניים בבית, יש כאלה פעם ביום בבוקר, ויש כאלה פעמיים ביום, בוקר וערב. ויש כאלה אחרי כל ארוחה שזה מצויין. יחד עם זאת ביקור אצל רופא שיניים הוא הכרחי מאוד לניקוי שיניים! אתם בטח שואלים את עצמכם, למה לי לבקר אצל רופא שיניים בכדי שינקה לי את השיניים אם אני מנקה אותם כל יום? מי בא לו לחפש עכשיו רופא שיניים, לקבוע תור וללכת וגם לשלם על זה כסף! האם זה באמת נחוץ? ובכן, זה שאתם מנקים בבית יום יום זה מעולה, כל הכבוד תמשיכו. יחד עם זאת, אדגיש לכם מספר סיבות למה אתם כן חייבים לבקר אצל רופא השיניים ל-ניקוי שיניים:
  1. יש מקומות בפה שפחות נגישים לכם לניקוי. כמו שיני בינה עליונות. אתם משתדלים אבל קשה להגיע לשם ולנקות כמו שצריך. לאט לאט עם הזמן מצטבר רובד חיידקים ומתחילה עששת ואתם יכולים לאבד את השיניים. יש לרופא שיניים כלים מיוחדים שיכולים להגיע לכל מקום ולבצע ניקוי כראוי.
  2. הסרת אבנית. מברשת שיניים יכולה להפחית הצטברות של אבנית אבל לא יכול למנוע זאת וגם לא יכול להוציא אבנית אם כבר הצטברה. רופא שיניים מצוייד במכשיר מיוחד, מכשיר שעובד על גלים אולטראסונים שמבטיחים הורדת אבנית בלי פגיעה אפילו קטנה ביותר בשן.
  3. ניקוי תת חניכי. מברשת השיניים יכולה לנקות את השיניים ואת החניכיים מבחוץ. מה עם כל מה שמצטבר מתחת לחניכיים? הרי יש אזור של חניכיים חופשיות אשר עוטפות את צוור השן בצורת קיפול שלתוכו יכול להיכנס רובד חיידקים ולפגוע בשן וגם לגרום לנסיגת חניכיים וחבל. רופא השיניים יכול ללהכינס לאזור זה ולנקות בצורה בטוחה ויעילה.
  4. אתם מקפידים לנקות בין השיניים עם חוט דנטלי? מברשת שיניים לא יכולה להיכנס בין השיניים ולנקות אזור זה. לכן חוט דנטלי חשוב מאוד בהשלמת פעולת הצחצוח. רובנו לא עושים זאת ואנחנו מודעים לכך. לכן חשוב להגיע לרופא שיניים לדאוג לניקוי אזור זה.
  5. הלבנת שיניים והגנה עם פלוריד. את זה אתם מקבלים כבונוס בניקוי שיניים אצל רופא שיניים. בסוף טיפול הסרת האבנית מתבצע ניקוי עם משחה מבהירה אשר מלבינה את השיניים ומוציאה כתמים. בנוסף מתבצעת הזנה עם גיל פלוריד אשר מחזק את השיניים ומסייע למניעת עששת. את זה רק רופא שיניים יכול לעשות.
בנוסף ל-ניקוי שיניים עצמו הרופא גם יעשה לכם על הדרך בדיקה כללית של השיניים ויאפשר גילוי מוקדם של נגעים ומניעת נזקים נסתרים. יש עוד הרבה סיבות למה חייבים להגיע למרפאה לניקוי שיניים, זה רק על קצה המזלג. רק רצינו להדגיש אפילו בקטנה את חשיבות העניין. אנחנו ב-dantedental מתמחים ב-ניקוי שיניים והסרת אבנית. אנחנו עושים זאת כבר יותר מ15 שנה. הניקוי מתבצע אצלנו ע״י רופאים בלבד. אנחנו לא מעסיקים שינניות. כי אף אחד לא יכול לעשות זאת טוב יותר מהרופא עצמו. הרי את השינניות אנחנו הרופאים מלמדים. המרפאה מצויידת במכשיר חדשני שמיועד להסרת אבנית, מכשיר עדין ביותר, לא מרגישים שהוא עובד, ומצד שני יעיל ביותר. ניסיתם לעשות ניקוי שיניים וזה נורא כאב? מבטיחים לכם טיפול ללא כאב. יש לנו ניסיון רב בתחום והצלחנו הרבה מקרים שאף רופא אחר לא הצליח. עשיתם ניקוי ולא ראיתם שום הבדל? אנחנו משקיעים בניקוי שיניים לפחות חצי שעה, מספיק זמן בכדי להגיע לתוצאות יפות ומרשימות ביותר. רוצים ניקוי כבר היום ולא מוצאים תור? המרפאה שלנו עובדת 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. תתקשרו נתאם לכם תור כבר באותו יום. רופאים ומרפאות רבות לא מייחסים מספיק חשיבות לניקוי שיניים. הרי זה טיפול פשוט וזול. מעדיפים להתעסק עם טיפולים מורכבים ויקרים יותר. אנחנו DanteDental משתדלים לשמור על ערכים ואתיקה רפואת ברמה מאוד גבוהה. אנחנו כאן בשבילכם, בשביל להביא לכם את הטוב ביותר. הרי זה התפקיד האמתי של רופא. צפו בדוגמאות בסרטון הבא ⬇️⬇️⬇️  

אז אם אתם מחפשים שיניים יפות, נקיות ולבנות, תתקשרו עכשיו נדאג לכם. DanteDental

dental hygiene

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

ניקוי שיניים מאבנית עוד היום!
5 (100%) 905 votes