מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מתביישים לחייך? בואו נגלה לכם סוד.

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

יש כאלה שאומרים: "חיוך אמיתי זה בא מבפנים, זה לא קשור כמה יפה אנחנו מחייכים, לא קשור כמה טוב אנחנו נראים, לא קשור בשפתיים או בשיניים." האמת יש בזה משהו יחד עם זאת מצד שני שמתם לב שהרבה אנשים מחיכיים וכזה מנסים להסתיר את החיוך שלהם?! מטים את הראש הצידה מסתירים עם היד או כל מיני תנועות כאלה.. חשבתם למה הם עושים זאת??

אני אספר לכם: כי השפתיים לא מספיק פרופורציונליות והם חושבים שהם חייבים בוטוקס. כי השיניים לא מספיק ישרות או שחסר איזה שן או יש שן שבורה ואין להם זמן להגיע לרופא שיניים או שאין להם כסף או שהם מפחדים. סיבות לא חסר אבל במבחן התוצאה זה מונע מהם חיוך חופשי.

אגב היה לי מקרה כזה לא מזמן, בחורה צעירה חמודה מתוקה שהיה לה בעיה כנראה גנטית כבר מלידה בשיניים הקדמיות. הבחורה פשוט לא מחייכת ואם כן אז כזה עם פה סגור. וכן היה לה בעיות כלכליות לממן טיפול יקר אז הצלחתי למצוא לה פתרון שיתאים לכיס שלה. החזרנו לה את החיוך. אתם לא תאמינו איזה שינוי היא עברה. פתאום הבחורה נפתחת, מדברת מחייכת.. לא רק זה, עברתי גם על התמונות שלה ולא מצאתי אף תמונה עם חיוך מלא , לא רואים את השיניים בשום תמונה ואז אחרי הטיפול הדברים התחילו להשתנות ופתאום יש תמונות עם חיוך רגיל וכן רואים שיניים. בקיצור מדהים מה שטיפול פשוט יכול להשפיע על ההרגשה הכללית, על הביטחון העצמי.

אז נכון חיוך אמיתי זה בא מבפנים, אבל דברים חיצוניים יכולים לגרום לנו להסתיר אותו. במיוחד בעידן אסטתיקה זה כשהנראות תופסת חשיבות אפילו רבה יותר מהמהות. אנחנו מאוד רוצים שתחייכו, כיף לראות מסביבינו אנשים מחיכיים, אז אם השיניים זה מה שמונע מכם לחייך תפנו אלינו, דברו איתנו, תתייעצו אנחנו מוכנים לעזור בכל דרך אפשרית, בכיף ובאהבה, בשביל זה אנחנו כאן. בינתיים קבלו כמה טיפים. תלחצו כאן.

מזכיר לכם שהמרפאה פעילה 24 שעות ביממה גם בשבתות וחגים

מוזמנים ליצור קשר בטלפון – 0772-177771

אנחנו כאן בשביל שתחייכו ותמשיכו לחייך

לשירותכם ד״ר גפאלי חאלד / DanteDental

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מתביישים לחייך? בואו נגלה לכם סוד.
5 (100%) 85 votes