מרפאת שיניים בתל אביב יפו

רופא שיניים ביפו

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

רופא שיניים ביפו

יפו העיר המקסימה שהפכה לאחרונה למוקד עליה חם באזור המרכז. כולם עוברים ליפו. האותנטיות, הים והפשטות של העיר פשוט נוגעים ישר בנשמה. לגור כאן ביפו זה כמו לגור באגדה. אגדה שמשלבת בין העבר לעתיד. בין המקוריות להתקדמות. בין השקט והשלווה, לבין הקצב הטוסס של עיר בלב המדינה. אין ספק שיפו זה קסם, קסם שיכול לגעת בכל אחד ואחת מאיתנו.
רציתי אני ד״ר גפאלי חאלד, רופא שיניים ביפו לברך את כל החדשים בקהילה, כל אלה שעברו ליפו ונהיו חלק מהמשפחה הגדולה.

ברוכים הבאים חברים 🙂

בטח בתור אנשים חדשים בשכונה אתם עדיין מרגישים קצת לא שייכים, קצת אבודים. הכל בסדר, תנו לזה קצת זמן  ואתם תהיו חלק מהאגדה. חלק מהמשפחה. אתם עוד תדעו ותלמדו הכל. חבקו את יפו. יפו תחבק אתכם בחזרה.
בתור רופא שיניים ביפו, רופא ותיק, אני מכיר כמעט את כולם ביפו. אם תצטרכו הכוונה או המלצות או עזרה כלשהי בתהליך המעבר וההסתגלות לעיר יפו המקסימה אשמח מאוד לעזור. יש ביפו הכל, לא רק מסעדות חומוס ופול 🙂 אומנם יפו מובילה בתחום המסעדנות, באמת יש ביפו מסעדות מהטובות ביותר בארץ, במיוחד מסעדות הדגים. יחד עם זאת יש עוד הרבה עסקים מכובדים ביפו, גם בתחומים אחרים כגון ביגוד, הלבשה, ריהוט, מוצרי חשמל ועוד.. כל מה שתצטרכו יש כאן ביפו ואנחנו גם נשמח לעזור ולהמליץ.
אשמח גם לספר לכם קצת על המרפאה ועלי: אני רופא שיניים ביפו כמעט 15 שנה, נולדתי ביפו, את הלימודים שלי סימתי באוניברסיטת קלוז ברומניה. המרפאה שאותה אני מנהל נוסדה בשנת 2005. התחילה איתי, רופא בודד ועם הזמן הצטרפו לצוות עוד רופאים. ביחד אנו מתפעלים את המרפאה 24 שעות ביממה, גם בשבתות וחגים לשירותכם. אז אם עברתם ליפו ואתם מחפשים רופא שיניים ביפו, נשמח לקבוע לכם פגישת הכרות. ללא עלות וללא התחייבות. התחברתם? אהבתם? מוזמנים להמשיך אצלנו ולהיות גם חלק ממשפחת DanteDental מרפאת השיניים המובילה ביפו.
המרפאה עוצבה ע״ אדריכל בסגנון חמים, נעים וביתי. מוזיקת רקע מתנגת בכל שטח המרפאה. אקווריום דגים אקזוטי מחכה לכם בחד ההמתנה, ובחדר טיפולים פינקנו אתכם בטלויזיה בתקרה שיהיה לכם נעים ולא תצטרכו לבהות בתקרה.
תושבי יפו מקבלים יחס מיוחד אצלנו, גם הטבות מיוחדות לתושבים, כי יפו זה הבית, זה האהבה שעוטפת את כולנו.
אז אם אתם צריכים רופא שיניים ביפו
אני ד״ר גפאלי וצוות המרפאה עומדים לרשותכם

24 שעות ביממה

dentist yafo

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה