מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

תל אביב העיר הגדולה, עיר בלי הפסקה. השאלה יש גם מרפאות שיניים בלי הפסקה? גם בשעות המאוחרות של הלילה? גם בשבת? גם בחגים? שאלה שחשבנו עליה לפני כמה שנים והרגשנו את הצורך שלכם ל– מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב.

העניין כאן זה לא טיפולי שיניים בלילה, בשבתות או בחגים. גם ביום אם לא קבעתם תור מסודר במרפאה, יהיה קשה לקבל אתכם ספונטני. ומה נעשה אם יש מצבים שדברים צצים פתאום. דברים כמו כאב, כתר פתאום נפל, נפלתם ושן נשברה, משהו נתקע בשיניים ולא מצליחים להוציא או כל דבר אחר שקשור לשיניים וחייב טיפול מידי. ניסינו לתהקשר במקומכם בכדי להשיג תור לטיפול מידי והמענה לא היה נעים במיוחד. כי לכל מרפאה יש סדר יום וזה לא נוח לשבור את סדר היום. לא לרופא ולא למטופלים.

בשביל זה הקמנו את מרכז העזרה ראשונה שלנו בשם: מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב. כי זאת המומחיות שלנו. 

אנחנו נדאג לקבל אתכם בכל זמן ובכל שעה, לא משנה אם זה אמצע יום או אמצע לילה. אם זה בימי חול או בשבת. לא משנה אם זה יום רגיל או חג. תמיד נדאג שיהיה לכם מענה הולם וטיפול עזרה ראשונה יעיל וטוב.

מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב מעסיקה צוות של רופאים אשר מתמחים בעזרה ראשונה בשיניים. רופאים צעירים עם מינימום ניסיון של 5 שנים. רופאים מעוכנים בכל החדש ברפואת השיניים המודרנית והמתקדמת. וממשיכים להתעכן באופן קבוע בכל החדש או המתחדש ברפואת השיניים. 

האווירה של המרפאה נוחה, מודרנית, צעירה ומרגיעה. השקענו הרבה מחשבה בתכנון ובביצוע שהכל יהיה לכם נגיש ונוח ותרגישו בבית. הצבנו אקווריום דגים אקזוטי בחדר ההמתנה, דאגנו למוזיקת רקע מרגיעה בכל המרפאה, טלוויזיה בתקרה בעמת טיפולים. הכל שיהיה לכם נוח וכיף ותהיה לכם חוויה טיפולית נוחה ומרגיעה.

הציוד במרפאה והחומרים הם בין הטובים בעולם. הכל באישור חברת התרופות העולמית fda. אנחנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ואת הצצלחה שלנו הוכחנו כבר קרוב ל15 שנה על אלפי מטופלים מרוצים.

חשוב להזכיר, חוץ משירות מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב המרפאה עובדת גם במתכונת רגילה כל יום כל היום. אנו מבצעים מכוון רחב של טיפולים. כגון סתימות, עקירות, שתלים וכתרים, תותבות. גם הלבנת שיניים ושיננית. נשמח שתבואו לבדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. בכיף ובאהבה.

אז אם הכאב מפתיע אתכם

תחשבו DanteDental

0772-177771

 מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב

dental clinic tel-aviv

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים עזרה ראשונה תל אביב
5 (100%) 264 votes