מרפאת שיניים בתל אביב יפו

חירום שיניים?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

כאבי שיניים יכולים להפתיע בזמנים הכי לא נכונים, בשעות הכי לא נוחות ובדיוק אז כשאין אף רופא שיניים זמין. להיקלע למצב כזה, זה נורא. כי כאב שיניים הוא כאב בלתי נסבל.

נכון שכדורים יכולים להרגיע את הכאב, אבל רק לתקופה קצרה, בסוף אתם חייבים רופא שיניים במקרה ונקלעתם למצב חירום שיניים.

הדרישה לחירום שיניים לא חייבת להיות רק בשביל כאב. יכול להיות שרק סתימה השתחררה ונפלה ואז נכנס אוכל וזה מציק. יכול להיות שחלק מהשן נשבר כי אכלתם משהו קשה. יכול להיות שכתר ישן השתחרר ונפל וזה נראה לא טוב. או שיכול להיות שניסיתם לנקות את השיניים עם קיסם והקיסם נתקע שם ואתם לא מצליחים להוציא וזה משגע אותכם. כל אלה הם מצבים שדורשים יחס מידי, דורשים מרפאה שנונת שירות חירום שיניים.

אנו שמחים לבשר לכם שאנחנו מרפאה שמתמחה במקרים כאלה. אנחנו נותנים שירותי חירום שיניים 24 שעות ביממה בכל שעה שתצטרכו. כולל שבתות וחגים.

המרפאה ממקומת במרכז, בתל אביב יפו, באזור נגיש ולא צפוף. יש לכם חניה בשפע מסביב למרפאה. ואם תחליטו להגיע באופניים, אז דאגנו לכם גם לשטח חניה לאופניים בתוך המרפאה השטח מיועד לכך. לאלה שמגיעים בתחבורה ציבורית, המרפאה ממוקמת כ5 דקות מרחוב ראשי, שדרות ירושלים, אשר אליו מגיעים אוטובוסים מכל מקום.

חפשו אותנו במפות של גוגל: מרפאת שיניים בתל אביב DanteDental או בוויז בכתובת דאנטה 2 תל אביב יפו ותגיעו אלינו במהרה. נשמח גם לשלוח לכם לינק לניווט.

אנחנו נשמח גם להמשיך לדאוג לכם גם אחרי שעברתם את מצב חירום שיניים. המרפאה עובדת כל יום כל היום במתכונת רגילה. צוות של רופאים מומחים אשר דואגים לכם לטיפול הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

אפשר לשלם במרפאה במזומן או בכרטיס אשראי בתשלומים נוחים.

המרפאה ותיקה, קרוב ל15 שנה של פעילות, ובכל זאת דאגנו לשמור על אווירה צעירה ורעננה, עיצוב מודרני ונוח, ושירות אישי חם ואיכותי. המרפאה שלנו זה משפחה, נשמח שתהיו חלק מאותה משפחה.

מוזמנים להגיע להכיר אותנו ואת השירותים שלנו, בדיקה וייעוץ עלינו, ללא עלות וללא התחייבות, בכיף ובאהבה בשבילכם.

אז אם הכאב מפתיע אתכם

תחשבו DanteDental

0772-177771

חירום שיניים

emergency dentist

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

חירום שיניים?
5 (100%) 181 votes