מרפאת שיניים בתל אביב יפו

תורנות רופאי שיניים?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

אם אתם קוראים פוסט זה כנראה שעברתם התקף של כאבי שיניים וחיפשתם תורנות רופאי שיניים.

או שזה קורה עכשיו ואתם סובלים וחייבים רופא שיניים עכשיו מיד! 

שמח לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים שירות תורנות רופאי שיניים 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים, בכל זמן בכל שעה.

אנחנו לא כמו שאר המרפאות שמפרסמות שירות תורנות רופאי שיניים 24 שעות ביממה וכשמתקשרים אין מענה, או שהמרפאה סגורה. אנחנו כן מתחייבים לתת מענה בכל זמן שתצטרכו.

יש רופא שיניים תורן שנמצא פיזית במרפאה כל הלילה. לא צריך להתקשר ולחכות שהרופא יגיע מהבית ויפתח לכם את המרפאה! המרפאה פתוחה והרופא שיניים התורן נמצא במרפאה ומחכה לכם.

אז אם הכאב תופס אתכם בלילה, ביום שבת, ביום של חג או בכל שעה שתצטרכו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם תורנות רופאי שיניים והרופא התורן יענה לכם ויקבל אתכם מייד. 

במרפאה צוות אמין ומיומן, שדואג תמיד להתעדכן בכל החדש ברפואת השיניים המודרנית. צוות המרפאה עובר השתלמויות באופן קבוע בכדי להתעדכן וליישם את שיטות הטיפולים החדשים והעדכניים ביותר. הצוות גם עבר קורס החייאה, ובמצבי חירום כללים, אנחנו מוכנים להתמודד בכל מקרה חירום שחלילה יכול לפגוע במטופל. 

המרפאה נקיה ואסתטית, כמו שכל מרפאה צריכה להיות. כל הכלים עוברים חיטוי בסטנדרטים המחמירים ביותר. כמו כן אנו מבצעים חיטוי משטחים ועמדת עבודה אחרי כל מטופל, גם אם המטופל הגיע רק לבדיקה. הכל על מנת לשמור על רמת היגינה גבוהה. ולמנוע מחלות וזיהומים.

החומרים שלנו בין הטובים בעולם, עומדים בסטנדרטים של FDI העולמי. איכות זה דבר שהמרפאה לא מתפשרת עליו. רוצים שתהנו מהעבודות שלנו לארוך זמן. אין ספק שאיכות החומר משחקת תפקיד לא קטן בעניין. כל העבודות שלנו באחריות. אם יש תקלה כלשהי, תקבלו תיקון ללא עלות, גם אם זה אחרי שנים רבות.

חשוב לנו להזכיר: בנוסף לשירות " תורנות רופאי שיניים " המרפאה מבצעת מגוון רחב של טיפולים ברפואת השיניים המתקדמת והעדכנית. כגון הלבנת שיניים, שתלים, כתרים ותותבות. גם עקירות כירורגיות ושחזורים אסתטיים. דאגנו גם לאווירה חמה וביתית, מוזיקת רקע מרגיעה, שירות חם ואישי. אצלנו זה מרגיש כמו ספא. נעשה הכל שיהיה לכם נוח וטוב, שתהיה לכם חוויה טיפולית נעימה. ואם כבר עברתם חוויה לא נעימה במרפאה אחרת, נשמח לערוך לכם חווה מתקנת. תנו לנו לדאוג לכם. נעשה זאת בכיף ובאהבה.

נסו אותנו

מרפאת שיניים DanteDental

0772-177771

לשירותכם

dental emergency

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

תורנות רופאי שיניים?
5 (99.73%) 291 votes