מרפאת שיניים בתל אביב יפו

עזרה ראשונה שיניים

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

אני מאמין ששיניים הם דבר חשוב לכל אחד מאיתנו. אין לי ספק שכולנו רוצים שיניים בריאות ויפות וחיוך מושלם אבל המציאות היא פחות מושלמת. יש הרבה גורמים אשר משפיעים עלינו ועל השיניים גם אם נקפיד לצחצח ולשמור, עדיין יש סיכוי שיגרם נזק לשיניים ונצטרך עזרה ראשונה לשיניים!

אז מאמר זה לא נועד רק למזניחים ולאלה שלא מצחצחים ולא מטפלים. מאמר זה מדבר גם לאלה שכן מקפידים לצחצח פעמיים ביום ומבקרים מדי פעם אצל רופא שיניים ובכל זאת נזק יכול להיגרם וייתכן שגם אתם תצטרכו עזרה ראשונה שיניים.

איך יגרם נזק ולמה אם אני מצחצח שיניים?

זה קשור לגורמים שקשורים לתזונה שלנו. התזונה המודרנית עטירת פחממה וסוכרים תגרום נזק לשיניים גם אם אנחנו מצחצחים 3-אפילו 4 פעמים ביום. משקאות ממותקים ומוגזים גם גורמים אותו נזק, הקטע איתם שהם פוגעים בפני שטח השן, באימייל ואז הצחצוח גורם אפילו יותר נזק לשן ואז שוב נצטרך עזרה ראשונה שיניים. לא לדבר על כל המזון המעבוד, המזון שמכיל חומרים כימקלים (חומרים משמרים ומייצבים למיניהם) אשר גורמים נזק ישיר לשיניים.

יש עוד גורם שיכול להשפיע הרבה על השיניים בעולם המודרני שלנו וזה סטרס (לחץ נפשי ומתח) הסטרס גורם לשחיקת שיניים. (הידוק שיניים אשר גורם לשחיקה) ואז שכבת המגן של השן נשחקת והשיניים הופכות לרגישות מאוד ואז בשלב מסוים זה מגיע לשורש ואז כאבים חזקים ואנחנו צריכים עזרה ראשונה שיניים.

בשני המצבים האלה אני מדבר על אנשים יחסית בריאים, אנשים שכן מנסים לשמור על השיניים. איך שאתם רואים יש לא מעט מצבים שאנחנו צריכיםעזרה ראשונה שיניים גם אם אנחנו מצחצחים ומשתדלים לשמור על השיניים. לא לדבר על מלא מקרים של הזנחה, אנשים שלא מצחצחים ולא מטפלים, כאן הנזק והכאב צפויים.

אל דאגה, אנחנו כאן בשביל כולם. אנחנו נותנים שירות עזרה ראשונה שיניים 24 שעות ביממה. בכל שעה ובכל זמן שצטרכו. מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה בטלפון:

 0772-177771

אז אם הכאב מפתיע אתכם

תחשבו DanteDental

 עזרה ראשונה שיניים

dental emergency

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

עזרה ראשונה שיניים
5 (100%) 281 votes