מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים תורנית?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

אם אתם קוראים פוסט זה כנראה שעברתם התקף של כאבי שיניים והייתם צריכים מרפאת שיניים תורנית.

או שזה קורה עכשיו ואתם סובלים וחייבים מרפאת שיניים תורנית בדחיפות. 

שמח לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים שירות מרפאת שיניים תורנית 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים, בכל זמן בכל שעה.

אנחנו לא כמו שאר המרפאות שמפרסמות שירות מרפאת שיניים תורנית 24 שעות ביממה וכשמתקשרים אין מענה, או שהמרפאה סגורה. אנחנו כן מתחייבים לתת מענה בכל זמן שתצטרכו.

יש רופא שיניים תורן שנמצא פיזית במרפאה כל הלילה. לא צריך להתקשר ולחכות שהרופא יגיע מהבית ויפתח לכם את המרפאה! המרפאה עובדת בנוהל מרפאת שיניים תורנית כל הלילה והרופא שיניים התורן נמצא במרפאה ומחכה לכם.

אז אם הכאב תופס אתכם בלילה, ביום שבת, ביום של חג או בכל שעה שתצטרכו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת השיניים התורנית, הרופא התורן יענה לכם ויקבל אתכם מייד.

צוות המרפאה מקצועי ואנושי ביותר. צוות של רופאים צעירים עם המון ניסיון שמקפידים להיות מעודכני בכל החדש ברפואת השיניים המתקדמת והעדנית. אנו עוברים הכשרות, קורסים והשתלמויות לפחות אחת לחודש בכדי להביא לכם את הטוב ביותר ברפואת השיניים.

המרפאה מעוצבת בצורה מודרנית,, צעירה, ביתית ומרגיעה. חשוב לנו שתרגישו בנוח. בנוסף למוזיקת רקע מרגיעה וטלויזיה בתקרה מעל עמדת הטיפולים. הכל בכדי להקל עליכם, לגרום לכם להרגיש בנוח, ושתיהיה לכם חוויה טיפולית חיובית.

הציוד והחומרים במרפאה הם מהמתקדמים בעולם, הכל באישור האיגוד העולמי לרפואת שיניים. על איכות אסור להתפשר. רוצים להביא לכם את הטוב ביותר. והתוצאות הצליחו להוכיח את עצמם כבר יותר מ15 שנה שהמרפאה בהן נתנה שירות לאלפי מטופלים מרוצים.

חשוב לנו להזכיר, בנוסף לשירות " מרפאת שיניים תורנית " המרפאה עובדת במתכונת רגילה כל יום כל היום. אנו מבצעים מגוון רחב של טיפולים כגון : סתימות, עקירות, שתלים, כתרים, הלבנה שיניים, טיפול שיננית ועוד. נשמח לעמוד לרשותך בכל טיפול שתצטרכו. מוזמנים להתייעץ איתו, הייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. בכיף ובאהבה.

נסו אותנו

מרפאת שיניים DanteDental

מרפאת שיניים תורנית

dentist

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים תורנית?
5 (100%) 173 votes