מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים חירום?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

חיפשתם מרפאת שיניים חירום? נשמח לעמוד לרשותכם. המרפאה שלנו ממוקמת באיזור המרכז, בעיר תל אביב יפו. 

אנחנו מבינים שכאבי שיניים מפתיעים אותנו בזמנים הכי לא נכונים! לפני טיסה, לפני חופשה, ביום שבת, או ביום חג. בזמנים שכל המרפאות סגורות ואין עם מי לדבר. אל תדאגו דאגנו לכם ל-מרפאת שיניים חירום.

לא ניתן לכם לסבול לבד ובשקט, יש לנו צוות מקצועי של רופאי שיניים אשר דואגים שיהיה לכם מענה ב-מרפאת שיניים חירום בכל זמן שתצטרכו. פשוט תרימו טלפון למרפאה או חפשו אותנו בגוגל ״מרפאת שיניים חירום״ ואנחנו נדאג לכם למענה מקצועי וגם לטיפול מידי במידת הצורך.

המרפאה מצויידת וערוכה לקבלת מקרי חירום ועזרה ראשונה בכל שעה ביום ובלילה, גם בשבתות וחגים. דאגנו לכם לאזור נגיש וחניה בשפע מסביב למרפאה, ככה שלא יהיה עיכובים ותגיעו במהרה למרפאה לקבל טיפול. 

המרפאה מודרנית וחדשנית, עיצוב צעיר ומרגיע. אקווריום דגים אקזוטי בחדר ההמתנה, מוזיקת רקע מרגיעה במתנגנת בכל שטח המרפאה וגם טלוויזיה בתקרה בעמדת טיפול. הכל שיהיה לכם נוח וכיף אצלנו וחווית הטיפול תהיה חוויה חיובית ונעימה.

צוות המרפאה רופאים צעירים, עירניים, סבלניים עם הרבה אנרגיות טובות והרבה ניסיון של לפחות 5 שנים ברפואה. המרפאה קיימת כבר קרוב ל15 שנה. ובשנים האלה טיפלנו בהרבה לקוחות מרוצים וצברנו המון ניסיון וידע בכדי לתת לכם את הטוב ביותר.

הציוד במרפאה, חדיש ומתקדם. והחומרים הם מהטובים בעולם באישור חברת התרופות העולמית fda. איכות זה משהו שאנחנו לא מתפשרים עליו. והצלחנו להוכיח את איכות ורמת העבודה שלנו לארוך שנים רבוות.

חשוב לנו להדגיש, שירות מרפאת שיניים חירום הוא רק אחד השירותים הרבים שלנו. המרפאה עובדת במתכונת יום יומית רגילה ומבצעת מגוון רחב של טיפולים. מהפשוטים ביותר כגון טיפול שיננית לשיקומים נרחבים עם כתרים או ציפויים כגון הולוויד סמייל וגם טיפולים כירורגים כגון עקירת שיניים כלואות וגם שתלים. בנוסף לעוד הרבה טיפולים ושירותים שהמרפאה מציעה. נשמח שתגיעו לבדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. 

חשוב גם להדגיש שהמחירים שלנו מאוד נוחים, אפשר לשלם במזומן או בכרטיס אשראי בתשלומים נוחים. לאט לאט ובלי לחץ. העיקר לטפל בשיניים.

נעשה הכל לעזור לכם, וגם נדאג שיהיה לכם נוח וכיף אצלנו ותצאו עם חוויה חיובית ותספרו לחברים. החיוך שלכם זה ההצלחה שלנו.

אז אם הכאב מפתיע אתכם

תחשבו DanteDental
0772-177771

מרפאת שיניים חירום

 

emergency dental

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים חירום?
5 (100%) 280 votes