מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים דחופה?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

חיפשתם מרפאת שיניים דחופה? שמחים שהגעתם אלינו. אנו מתמחים בשירות רפואה דחופה כבר יותר מעשור. המרפאה שלנו נותנת שירות זה בכיף ובאהבה 24 שעות ביממה מסביב לשעון בכל זמן שתצטרכו. גם בשבתות וחגים אנחנו כאן בשבילכם.

למה חושב לנו לתת שירות מרפאת שיניים דחופה?

אין ספק שיש חשיבות מיוחדת לשיניים בגוף שלנו ובפרט בפנים. החשיבות בגוף היא למטרת תזונה. בכדי לאכול ולהתקיים. פגיעה בשיניים פוגעת ביכולת ההזנה של הגוף וביכולת הטחינה ויכולה לגרום לפגיעה רבה מערכתית גם המערכת העיכול כולה.

בנוסף פונקציה חושבה של השיניים היא אסתטיקה. החיוך שלנו, היופי והתדמית. פנים עם שיניים הרוסות או בלי שיניים בכלל לא נראה טוב לעין ובטח לא יעשו לנו וגם לא לאחרים טוב.

לכן חשוב לנו אם חלילה יש פגיעה בשיניים, שזה דבר דחוף, להיות שם בשבילכם מיד בעת צורך. כי זה יכול לקרות בכל זמן ובכל שעה. וזה קורה לא מעט דווקא בזמנים הכי לא מתאימים. חוק מרפי. בדיוק לפני חופשה, בדיוק לפני טיסה, ביום שבת, בחג ובזמנים הכי לא נכונים.

אל דאגה, חשבנו על זה ונערכנו בהתאם. בשביל זה אנחנו כאן. תיצרו קשר עם מרפאת שיניים דחופה, תגידו שזה מקרה חירום ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

 המרפאה נמצאת באזור המרכז ברחוב מרכזי בתל אביב יפו, שימו בוויז דאנטה 2 תל אביב יפו ותגיעו אלינו במהרה. דאגנו לכם גם לחניה. יש באזור חניה בשפע. וזה חשוב בצפיפות של תל אביב. לא רוצים שתגיעו ותסתובבו שעה לחפש חניה ותסבלו עוד יותר. יש שפע חניה מסביב למרפאה. תגיעו תחנו וכנסו נדאג לכם מיד.

המרפאה מושקעת בעיצוב מודרני וחדשני, שמנו דגש על אווירה רגועה וביתית. אקווריום דגים אקזוטי, מוזיקת רקע מרגיעה, וטלוויזיה בתקרה בעמת טיפולים. הכל שיהיה לכם נוח ותהיה לכם חווית טיפול חיובית.

המרפאה גם מושקעת בציוד החדיש והמתקדם ביותר, בנוסף החומרים במרפאה עומדים על סטנדרט גבוה והכל באישור חברת התרופות העולמית FDA. על איכות אנחנו לא מתפשרים, והתוצאת מדברות בעד עצמן כבר יותר מ15 שנה שהמרפאה נותנים שירות לאלפי מטופלים.

חשוב להזכיר בנוסף ל-מרפאת שיניים דחופה המרפאה נותנת גם שירותים רגילים של רפואת שיניים, ולא רק רפואה דחופה. אנו מבצעים מגוון רחב של טיפולים. מעקירות פשוטות לכירורגיות, לשתלים ותותבות. בנוסף להלבנת שיניים וטיפול שיננית.

אם בכל זאת אתם צריכים מרפאת שיניים דחופה עכשיו

דברו איתנו חופשי

0772-177771

לשירותכם DanteDental

dental clinic

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים דחופה?
5 (99.87%) 152 votes