מרפאת שיניים בתל אביב יפו

הלבנת שיניים בטוחה

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון


הלבנת שיניים בטוחה

מי מאתנו לא נתקל בפרסומות וברחבי הרשתות החברתיות באותן השיניים הלבנות ומבריקות  החיוך המושלם שכולנו שואפים אליו. קיימות בשוק שלל שיטות שכל אחד מאתנו יכול לרכוש באופן עצמאי, אך כל אותן אלו השיטות יכולות גם להזיק לעתיד בריאות השן שלנו, האם זה שווה? ברור לא. בריאות היא מעל הכל! אז איך אפשר להגיע לשיניים לבנות ומבריקות ועם זאת לשמור על בריאותנו? הלבנת שיניים בטוחה. 

בואו נראה איך עושים את זה נכון

קודם כל, מהי הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים היא תהליך שדרכו חודר חומר כימי אל תוך השן ומפרק את הפיגמנטים של הצבע (הפיגמנטים הצהובים) ואז השן נראית לבנה יותר.

איך עושים הלבנת שיניים ?
להלבנת שיניים יש הרבה שיטות. חלקן רפואיות – הלבנת שיניים בטוחה ורובם מסחריות.

השיטות הרפואיות-
הלבנת שיניים ביתית:

 צוות המרפאה יחד עם טכנאי השיניים שלנו בונים לכם סדים מסיליקון בהתאמה אישית לפי מידת השיניים שלכם, מקבלים ערכה של מזרקים עם חומר להלבנת השיניים, בבית אתם מזריקים על הסד את החומר ומרכיבים אותו על השיניים.

השיטה בריאה ויעילה אך חסרונה הוא שהיא לוקחת לא מעט זמן.. 3-4 שבועות להשלמת התהליך. אך עם האיטיות נמצאה גם היעילות, ההלבנה הביתית נעשית באופן עצמאי, אתם שולטים בהלבנה ומחליטים לעצור במידה והגעתם ללובן הרצוי או לא התחברתם לשיטה. [כמובן שאנחנו לצידכם לאורך כל הדרך 😉 

הלבנה בלייזר: 

 הלייזר הוא בעצם לד המזרז את חדירת חומר ההלבנה אל תוך השן וניתן לראות תוצאות כבר תוך 20-40 דק'. כמובן תלוי מהו סוג החומר שעובדים איתו, ועוצמת הלד. השיטה יעילה ומהירה, יחד עם זאת אין לגוף זמן תגובה, זאת אומרת מנגד להלבנה הביתית אי אפשר לעצור באמצע. בנוסף בסוף התהליך יכולה להיות רגישות מסוימת/כאב, אך לרוב אין. מאוד אינדיבידואלי -משתנה מאדם לאדם .
אצלנו במרפאה התחחדשנו במכשור החדיש ביותר להלבנת שיניים, לייזר בגלי עוצמה שונים אשר גורם לחומר ההלבנה לחדור עמוק אל תו השן ולהלבין אותה מהשורש. התוצאות פשוט מדהימות. זה לא הלבנה שטחית, עם המכשור הזה רואים את הלבן עמוק בפנים בתוך השן וזה הכי יפה. שימו לב שהחומרים שאנחנו משתמשים בהם במרפאה להלבנת שיניים הם חומרים אקולוגים.

השיטה המשולבת: המומלצת ביותר

היא משלבת בין 2 השיטות הראשונות ובכך מפחיתה את חסרונותיהן. 

מתחילים בהלבנה במרפאה בלד (לייזר), בעוצמה עדינה ולא עוצמתית מדי, שאר התהליך הוא באופן עצמאי עם הערכה הביתית (סדים המותאמים אישית). כיום פיתחנו שיטה חדשה לתחזוקת ההלבנה בבית ע״י סטריפים שמדביקים לשיניים. שיטה מאוד נוחה ובטוחה, לא צריך להתעסק עם סדים או חומר הלבנה שיכול לדלוף. גם שיטה מהירה, חומר ההלבנה בא במגע ישיר וממוקד עם האיזור שאותו אנחנו רוצים להלבין. 

התוצאות מדהימות ומשמרות לטווח הארוך. וגם פה אתם שולטים בעד כמה הן יהיו לבנות ומתי לחדש את החיוך המבריק שלכם. בעזרת הערכה הביתית שרכשתם אתם מחליטים מתי ואם לחזק את ההלבנה, כל חודש ,לפני אירוע או מתי שרק בא לכם. אנחנו מאוד מאמינים בה והיא האהובה עלינו. והיא עומדת בכל הסטנדרטים של הלבנת שיניים בטוחה. 

מה עם הלבנות השיניים המסחריות הנמכרות בפארמים וברשת?
ברובן מסחריות ולא רפואיות. אין עליהן מספיק מחקר או בכלל מעקב לגבי איך הן משפיעות על השיניים שלנו בטווח הרחוק.
״זה עובד ניסיתי ויצא מדהים״ כן , זה אכן עובד, אחרת זה לא היה נמכר. יחד עם זאת הנזק לבריאות השיניים שלנו לטווח הארוך הוא הסכנה! חומר ההלבנה ילבין את השיניים ובאותו זמן יהרוס את שכבת האמייל (השכבה החיצונית של השן) ואז השיניים מצהיבות בצורה הרבה יותר גרועה מאי פעם. והחדשות הקצת יותר רעות הן- אי אפשר לתקן נזק כזה.

אז חברים כן זה מושך החיוך המושלם שמוצג לפניכם, אך אל תתפתו לכל השיטות/משחות המסחריות למיניהם. מדובר בבריאות, בחיוך ובאיכות חיים שלנו. היצמדו לשיטות המקובלות והרפואיות ואל תשכחו שבשיטות אלו הצוות הרפואי של המרפאה תמיד איתכם! עוקבים אחרי כל שינוי ואחראים לכל תוצאה.

 

תעשו את זה נכון .. אם כבר הלבנת שיניים אז הלבנת שיניים בטוחה.

אנחנו כאן כדי לייעץ לכם על השיטה המומלצת עבורכם בהתאמה אישית ובהתאם לכיס.
נשמח לענות ולסייע לכם בכל שאלה. צוות המרפאה לשירותכם.

צפו בסרטון  ⬇️⬇️⬇️

הלבנת שיניים בטוחה רק במרפאת שיניים גפאלי DanteDental

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

הלבנת שיניים בטוחה
5 (100%) 120 votes